www.cvonline.hu

Tőzsdei értékesítő

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

A Solar Capital Markets

 keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • új ügyfelek akvirálása
  • meglévő ügyfelek professzionális kiszolgálása
  • az értékesítéssel összefüggő feladatok ellátása
  • ügyfelek igényeinek és pénzügyi elvárásainak megfelelő befektetési termékek értékesítése
  • aktív részvétel a befektetési termékfejlesztésben

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • befektetési ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség dinamizmus, kreativitás, rugalmasság
  • jó numerikus és analitikus képességek
  • kitartás, terhelhetőség
  • precizitás, csapatjátékos

Előnyök:

  • korábbi értékesítő tapasztalat
  • jó kapcsolatrendszer,
  • angol nyelvtudás
  • VAP vizsga vagy Tőzsdei szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, kiemelkedő prémium rendszer
  • Folyamatos képzések
  • Hosszú távú, nemzetközi karrierlehetőség
  • Ideális munkakörnyezet, dinamikus fiatalos csapatban

 Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerület

Amennyiben jelentkezni szeretne, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát továbbá fizetési igényét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő