www.cvonline.hu

Tőzsdei értékesítő

  • A hirdetés 973 napja lejárt

Budapesten a belváros szívében, tőzsdei befektetésekkel foglalkozó

 SCK- Invest Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • tőzsdei szolgáltatások értékesítése
  • új partnerek felkutatása
  • kapcsolattartás már meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • emocionális személyiség típus
  • nagy kapcsolati tőke
  • kiemelkedő értékesítési képesség

Előny:

  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • exkluzív környezet a belváros szívében
  • változatos, felelősségteljes munkavégzés
  • fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Budapest V. kerület GERBEAUD IRODAHÁZ Vörösmarty tér 7-8

Pályázati anyagát az alábbi email címre küldheti.

További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése