www.cvonline.hu
Tőzsdei asszisztens - Diákmunka (Referenciaszám:PJ2797)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.30.
Jelentkezési határidő: 2014.08.13.
Hirdetés azonosító: 790611
lejárt

Magyarország egyik vezető befektetési szolgáltatójához keresünk diákokat IX. kerületi munkavégzésre, az alábbi pozícióra:

Tőzsdei asszisztens

Feladatok:
- Határidős ügyletek rögzítése

- Tőzsdei és tőzsdén kívüli prompt ügyletek rögzítése
- Ügyletek visszaigazolása intézményi ügyfelek felé, ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés
- A befektetési jegyek forgalmazásával kapcsolatos ügyletrögzítési, jelentésküldési feladatok ellátása
- Middle Office munkájának támogatása, helyettesítés
- Működési kockázatból származó pozíciók és eredmény nyomon követése, hiba formanyomtatványok bekérése kereskedőktől, azok formai, tartalmi ellenőrzése
- A tranzit számlák és a rendszer által küldött hibaüzenetek nyomon követése, az esetleges hibák javítása

Elvárások:
- Közgazdasági felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton

- Napi 4 órás munkavégzés vállalása hétköznapokon (14 és 18 óra között)
- Hosszú távú munkavégzés vállalása
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Analitikus gondolkodás
- Jó problémamegoldó képesség
- Jó együttműködő és kommunikációs képesség
- Határidők tartása
- MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
- Precizitás és megbízhatóság

Előny:
- Tőzsde működésének és termékeinek ismerete

- Pénzügyi intézménynél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben

- Hosszú távú munkavégzés, a tanulmányok befejezése után továbbfoglalkoztatásra van lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes javadalmazást biztosítunk

Várható kezdés: Azonnal

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.