www.cvonline.hu

Törzskönyvező

  • A hirdetés 938 napja lejárt

Biológiai eredetű steril gyógyszerkészítmények gyártásával foglalkozó cég keres

törzskönyvező

munkatársat.

Elvárások:

  • törzskönyvezésben szerzett min. 3 év iparági vagy hatósági szakmai tapasztalat

  • magabiztos angol szakmai nyelvismeret írásban és szóban

  • csapatmunka, projektkoordinálási készségek

  • magas szintű önálló, pontos munkavégzési képesség

  • jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Feladatok:

  • forgalomba hozatali engedély módosítások-, felújítások összeállítása

  • adatbázisok fenntartása, adatszolgáltatás társosztályok felé

Amit nyújtunk:

  • szakmai kihívások

  • versenyképes fizetés

Jelentkezését angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi elérhetőségre:

Egyéb hasonló állások Önnek
Corporate Accounts Receivable Specialist

Randstad Hungary Kft.

Would you like to leave the SSC sector and work...
Budapest

Financial Account Manager

Are you an expert in English and have a Finance...
Budapest

C/C++ Platform Engineer

Our client is a global leader in providing cust...