www.cvonline.hu

Törzskönyvező

  • A hirdetés 996 napja lejárt

Biológiai eredetű steril gyógyszerkészítmények gyártásával foglalkozó cég keres

törzskönyvező

munkatársat.

Elvárások:

  • törzskönyvezésben szerzett min. 3 év iparági vagy hatósági szakmai tapasztalat

  • magabiztos angol szakmai nyelvismeret írásban és szóban

  • csapatmunka, projektkoordinálási készségek

  • magas szintű önálló, pontos munkavégzési képesség

  • jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Feladatok:

  • forgalomba hozatali engedély módosítások-, felújítások összeállítása

  • adatbázisok fenntartása, adatszolgáltatás társosztályok felé

Amit nyújtunk:

  • szakmai kihívások

  • versenyképes fizetés

Jelentkezését angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi elérhetőségre:

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET developer

Randstad Hungary Kft.

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval...
Budapest

Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy

Somogy