www.cvonline.hu

Törzskönyvező [ST-HRA02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.04.05.
Hirdetés azonosító: 652714

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű gyógyszeripari megbízónk számára keresünk törzskönyvező munkatársat.

Feladatok

- A külföldre történő törzskönyvi dokumentáció összeállítása
- Törzskönyvi módosítások, hosszabbítások engedélyeztetése
- Reklámanyagok előzetes vizsgálata és jóváhagyása a törzskönyvezett termékekkel kapcsolatban
- A helyi speciális vizsgálatok elvégzése, együttműködve az ottani hatósággal
- Kapcsolattartás a helyi hatóságokkal

Elvárások

- Élettudományok területén szerzett felsőfokú végzettség (orvos, gyógyszerész, vegyészmérnök, stb.)
- Minimum 2-3 éves tapasztalat gyógyszeripari törzskönyvezés területén
- Középfokú angolnyelv-tudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- Jó kapcsolatteremtő és tárgyaló készség
- Analitikus készségek
- Monotonitástűrés

Egyéb

Megbízónk nemzetközi munkahelyi környezetet, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínál a biotechnológia területén.
A munkavégzés helye Gödöllőn található.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió