Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

TÖRZSKÖNYVEZŐ

orosz nyelvtudással
(HF 11-7568)

pozícióba.

Feladatok:

  • Törzskönyvi dokumentáció összeállítása (bel- és külföldre),
  • Törzskönyvi beadványok elkészítése,
  • A törzskönyvi követelmények figyelemmel kísérése,
  • Kísérőiratok idegen nyelvre történő fordíttatása, szaklektoráltatása, hatósági jóváhagyatása,
  • A hatóságokkal történő kapcsolattartás,
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, társosztályokkal.

Elvárások:

  • Vegyész, biológus, orvos, biomérnök, élelmiszermérnök vagy gyógyszerész végzettség,
  • Aktív orosz és angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Gyógyszeriparban, törzskönyvezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7568"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése