www.cvonline.hu

Törzskönyvező munkatárs

  • A hirdetés 1092 napja lejárt

Gödöllői telephelye

Generikus Kutatás Fejlesztési Igazgatóság

 Törzskönyvező munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Steril termékek törzskönyvi dokumentációjának (Module 3) összeállítása, nyomon követése;
  • A gyógyszerfejlesztési és engedélyeztetési folyamat támogatása a törzskönyvezési szempontok figyelembevételével;
  • Törzskönyvezéssel kapcsolatos hazai és külföldi (EU, USA, CA, RU, ASIA stb.) előírások, szabályozások ismerete;
  • Kapcsolattartás a TEVA Gyógyszergyár Zrt. társosztályaival és a nemzetközi TEVA csoport tagjaival;
  • Adatbázisok karbantartása és adatszolgáltatás a társosztályok felé.

Elvárások:

  • Gyógyszerész végzettség, esetleg más természettudományos területen szerzett diploma;
  • Törzskönyvezés vagy egyéb gyógyszeripari területen szerzett 1-2 éves gyakorlat;
  • Magabiztos, aktív angolnyelv-tudás, mind írásban és szóban;
  • Kimagasló problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem;
  • Nemzetközi környezet;

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi linken.

 TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol