Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari partnerünk

számára keresünk új munkatársat

TÖRZSKÖNYVEZŐ

(HF 10-7330)

pozícióba.

Feladatok:

  • Törzskönyvi dokumentáció összeállítása (bel- és külföldre),
  • Törzskönyvi beadványok elkészítése,
  • A törzskönyvi követelmények figyelemmel kísérése,
  • A minőségbiztosítási folyamatokban való aktív részvétel,
  • A hatóságokkal történő kapcsolattartás,
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: gyógyszerész, orvos),
  • Néhány éves tapasztalat hasonló területen (junior és senior pályázók jelentkezését is várjuk),
  • Aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt), a német nyelvtudás megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Budapest,
Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7330"-as referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése