www.cvonline.hu

Törzskönyvező dokumentátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.10.
Hirdetés azonosító: 880004

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalt törzskönyvező dokumentátor kollégát magas szintű angol ÉS orosz nyelvtudással.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben analitika területén szerzett szakmai gyakorlati tapasztalatot.

Feladatok:

Hatóanyagok törzskönyvezéséhez szükséges angol és orosz nyelvű dokumentációk összeállítása, értékelése, véleményezése, magyar, angol vagy orosz nyelvű dokumentumok felhasználásával. A munka során hatósági előírásoknak kell megfelelni, melyeket ismerni szükséges.

Elvárások:

- vegyész, vegyészmérnök, biomérnök egyetemi diploma
- analitikai területen szerzett tapasztalat + ismeret
- magas szintű angol ÉS orosz nyelvtudás legalább írásban
- kompetenciák: önálló, együttműködő, kreatív, precíz, teherbíró
- személyiségjegyek: lendületes, határidőket tiszteletben tartó, csapatjátékos
- MsWord ismeret

Amit kínálunk:

-Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
-Hosszú távú lehetőségek
-Stabil vállalati háttér
-Munkavállaló-barát munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a