www.cvonline.hu

Törzskönyvezési munkatárs

  • A hirdetés 897 napja lejárt

A világ legnagyobb generikus gyógyszercégének magyarországi vállalata,  a

                                                                          Teva Gyógyszergyár Zrt. Kereskedelmi Vezérigazgatósága

                                                                                                    Törzskönyvezési munkatársat

                                                                                        keres  Budapesten történő munkavégzésre

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. hisz abban, hogy egy céget a munkatársai tesznek sikeressé és rajtuk keresztül ítéli meg a piac a tevékenységét. Ezért fordítunk különös figyelmet a szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak kiválasztására. A szakértelmen túl nagyra értékeljük, ha munkatársaink magukénak érzik a cég hitvallását, mely a vezető piaci pozíció megszerzésén túl az emberi és kulturális értékek megőrzését is fontosnak tartja.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. méltán büszke a széles támogatási rendszerére, mely a sport, a kultúra, az oktatás valamint a hátrányos helyzetű családok és gyermekek megsegítésére terjed ki.

Elvárások:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (orvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, eü. főiskola)
  • Több éves gyógyszeripari, törzskönyvezési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott, proaktív, céltudatos személyiség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Nyitott az újdonságokra, folyamatos szakmai fejlődésre
  • Erős, tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Vénynélküli termékkategóriák jogszabályi hátterének ismerete előnyt jelent

Feladatok:

  • Készítmények hatósági engedélyeztetése, törzskönyvek módosítása, fenntartása
  • Rangidős szakemberként a törzskönyvezési ügyek menedzselése, koordinációja
  • Kapcsolattartás a TEVA Gyógyszergyár Zrt társosztályaival, a TEVA csoport tagjaival
  • Törzskönyvezési eljárások jogszabályi hátterének ismerete, nyomon követése
  • Adatbázisok karbantartása és adatszolgáltatás a társosztályok felé
  • Hatósági kérdések megválaszolása.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • nemzetközi nagyvállalat biztos háttere

Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég  csapatának tagja lenni, töltsd fel fényképes  szakmai  önéletrajzodat a következő címre: Link megjelenítése

                                                                                                  TEVA. A minőségi gyógyszer.

                                                                                            Csatlakozz most a Teva csapatához!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő