www.cvonline.hu

Törzskönyvezési munkatárs

  • A hirdetés 1196 napja lejárt

 Debreceni telephelye

 Kutatás Igazgatóság

Gyógyszer-törzskönyvezési Osztálya

Törzskönyvezési munkatársat

keres

Feladatai:

  • TEVA által fejlesztett és gyártott termékek külföldi törzskönyvi kérelmének összeállítása
  • Készítmények törzskönyvezése, törzskönyvi módosítása, fenntartása
  • Kapcsolattartás a TEVA Gyógyszergyár Zrt társosztályaival, a TEVA csoport tagjaival
  • Kapcsolattartás az adott ország törzskönyvezéssel megbízott irodájával.
  • Hatósági kérdések megválaszolása.

Elvárásaink:

  • Gyógyszerész, biológus vagy vegyész végzettség
  • Erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Angol szakfordítói oklevél
  • Gyógyszeripari vagy törzskönyvezési területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere,
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége,
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2014.09.07. -ig várjuk az alábbi linken.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol