www.cvonline.hu

Törzskönyvezési munkatárs

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk

 törzskönyvezési munkatársat.

Feladatok:

  • Törzskönyvi, regisztrációs változtatásokkal kapcsolatos egyeztetés és kapcsolattartás a cég európai törzskönyvezési központjával;
  • a magyarországi törzskönyvezési csoport munkájának segítése;
  • közreműködés új termékek bevezetésében;
  • folyamatos kapcsolattartás a minőségbiztosítással.

Elvárások:

  • Felsőfokú természettudományos végzettség (előny: állatorvos, biológus, biomérnök);
  • Legalább egy év törzskönyvezésben szerzett tapasztalat;
  • GxP ismeretek;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal és rugalmas munkaidővel támogatja a feladat ellátását.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol