www.cvonline.hu

Törzskönyvezési asszisztens – kísérőirat-koordinátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 949734
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszergyártással és kutatással foglalkozó partnercégünk, a Sandoz Hungária Kft. elkötelezett és lendületes csapatába keresünk Törzskönyvezési asszisztens – kísérőirat-koordinátor kollégát a HR Csapat erősítésére.

A Sandoz a Novartis Csoport generikus gyógyszeripari divíziója, amely világszerte vezető szerepet tölt be a generikus gyógyszeripari ágazatban. Alkalmazottainak száma a világ több mint 160 országában meghaladja a 26,500 főt, kiváló minőségű, megfizethető árú, már lejárt szabadalmi védettségű gyógyszerek széles skáláját kínálva.A Sandoz gyógyszereken kívül aktív gyógyszer- és biotechnológiai alapanyagokat is fejleszt, gyárt és forgalmaz. A portfóliójában szereplő termékek közel fele olyan készítmény, amelynek tudományos fejlesztése és gyártása bonyolultabb, mint a hagyományos generikus termékeké.

Feladatok:

  • Gyógyszerbiztonsági és egyéb szakmai szövegek fordítása, összehasonlítása, külső fordítások koordinációja
  • Csomagolóanyagok ellenőrzése
  • A törzskönyvezési eljárások adminisztrációja és a vezetővel egyezetett, hozzájuk kapcsolódó projektek koordinációja
  • Törzskönyvezéshez kapcsolódó riportálási tevékenység
  • Helyi projektekben való részvétel
  • Az egyes terápiás csoportokban törzskönyvezett készítmények státuszának nyilvánosan elérhető adatbázisokban történő monitorozása
  • Átmeneti termékhiánnyal kapcsolatos hivatalos kommunikáció

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, gyógyszerész diploma
  • Kimagasló üzleti partneri attitűd és kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás, terhelhetőség és önálló munkavégzés
  • Felsőfokú, magabiztos angolnyelv-tudás
  • Erős MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Az orvosi és gyógyszerészeti angol szaknyelv ismerete
  • Törzskönyvezési területen szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Kellemes és motiváló munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő cég professzionális csapatában
  • Versenyképes juttatási csomag

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése

Kategória
Humán erőforrás