www.cvonline.hu

Törzsadminisztrátor

  • A hirdetés 452 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. Országos Terjesztési és Hírlap értékesítési Igazgatósága

munkatársat keres.

Akinek főbb feladatai:

  • Partnerek törzsadatainak kezelése, a naprakész pontos nyilvántartások biztosítása
    • újak rögzítése az SAP rendszerben,
    • a meglévő partnerek módosításainak átvezetése.
  • A cikktörzs adatainak karbantartása
    • változások fogadása és átvezetése
    • visszaigazolások készítése,
    • a cikktörzshöz kapcsolódó kapcsolattartás a partnerekkel
    • egyeztetés a kiadókkal
  • Az éves megjelenési és visszáru (remittenda) tervezése,/ütemezése és annak végrehajtása
  • A magazinok átvétele során felmerülő problémák megoldása

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógépes alapismeret (Word, Excel, Outlook, SAP R/3, BW)
  • Terjesztési piac ismerete
  • Terjesztési és lapszabályozási szakterületen szerzett gyakorlati jártasság előny

Képességek:

  • Szisztematikus problémamegoldás
  • Alkalmazkodóképesség
  • Minőségközpontúság
  • Folyamatos továbbfejlesztés
  • Szabályok, eljárások betartása
  • Csapatmunka és együttműködés

Személyes jellemzők:

  • Körültekintés az információk összegyűjtése és felhasználása során
  • Kreativitás a munkavégzés kapcsán
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Rugalmasság

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény megjelölésével 2015. december 18-ig a lenti e-mail címre szíveskedjenek elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő