www.cvonline.hu
Állomány adminisztrátor (Referenciaszám: PJ3847)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.11.
Hirdetés azonosító: 967353
lejárt

Partnercégünk dunaharaszti központjába keresünk határozatlan időre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Állomány adminisztrátor

Feladatok:
- Törzsadat állomány karbantartása és ellenőrzése a folyamatos üzletmenet biztosítása érdekében
- Biztosítja, hogy a Master Data csoporthoz beérkezett kérések, a vonatkozó vállalati szabályrendszerrel összhangban, pontosan legyenek kivitelezve a megszabott időkorlátokon belül
- Biztosítja az egymással összefügésben álló Törzsadatok közti konzisztenciát
- Megoldja és követi a kapcsolódó üzleti folyamatokkal ill. a Shared Services-zel felmerült ügyeket

Elvárások:
- középfokú végzettség
- minimum 1 év masterdata/adminisztrátor tapasztalat
- felhasználói szintű Excel ismeret
- aktív középfokú angol nyelvtudás
- jó elemzőkészség
- Precizitás
- Eredményorientáltság
- Monotonitás tűrés

Előny:
- ERP és CRM tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- jó megközelíthetőség (Budapestről céges autóbusszal)
- dinamikus csapat
- kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.