www.cvonline.hu

Törzsadat-kezelő munkatárs

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Feladatok:

  • Vállalati törzsadatok bevitele az előírt szabályoknak és folyamatoknak megfelelően,
  • A törzsadatok karbantartása, frissítése,
  • Forrásdokumentumok helyességének ellenőrzése, eltérések esetén hiányzó adatok pótlása, javítása, rendszerezése,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal/vállalati egységekkel.

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség;
  • Törzsadat kezelési területen (Master Data Management) szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés,
  • Monotónia tűrés,
  • MS Office magabiztos használata.

Értékelt kvalitások

  • Csomagolástechnológiában szerzett, vagy gyógyszeripari csomagolási tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
Helyek Debrecen
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol