www.cvonline.hu

Törzsadat-kezelő adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 738359

Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Termékekhez, vevőkhöz és egyéb területekhez kapcsolódó törzsadatok karbantartása a vonatkozó szabályok és utasítások alapján,
  • dokumentumok és jóváhagyások meglétének ellenőrzése,
  • hiánypótlásokkal kapcsolatos ügyintézés,
  • új termékek és vevők rögzítése,
  • vevői hierarchia-besorolások naprakészen tartása,
  • értékesítési osztállyal és egyéb társosztályokkal történő kapcsolattartás,
  • riportok és kimutatások elkészítése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség, előny: közgazdasági végzettség,
  • adminisztratív területen szerzett 1-2 éves tapasztalattal,
  • MS Office programok, ezen belül erős, haladó Excel ismerettel,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudással (szóban és írásban).
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős beosztás,
  • megbízható vállalati háttér,
  • kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: JA-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Régió