www.cvonline.hu

Törzsadat Karbantartó Munkatárs

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Nemzetközi vállalatcsoport tagjaként, a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén meghatározó vállalat vagyunk. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók.

További sikereink és a folyamatosan növekvő igények teljesítéséhez elhivatott kollégát keresünk, 1műszakos munkarendbe

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • saját vállalatirányítási rendszerben történő teljes körű adminisztráció
  • megfelelő formanyomtatványok kiválasztása és kiegészítése
  • dokumentumok ellenőrzése, rögzítése
  • adatbázis karbantartás
  • szerződések rögzítése, módosítása, lezárása
  • levelezés, kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi
  • monotonitástűrés
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • megbízhatóság és terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gépírástudás

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • azonnali munkakezdés
  • multinacionális környezet
  • folyamatos tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül. A tárgy rovatba kérjük feltüntetni „törzsadat karbantartó munkatárs

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő