www.cvonline.hu
Törzsadat karbantartó és ajánlat kalkulációs munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1097678

Multinacionális autóipari gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • SAP törzsadat karbantartás, teljes körű MM adatkezelés
  • Cikkszámtörzsek, logisztikai, termelési és műszaki adatok, értékesítési és árazási kondíciók kezelése és karbantartása
  • Termelési és értékesítési SAP bizonylatok törzsadat monitoringja, és a vonatkozó rendszerbeállítások ellenőrzése
  • Új termelési projektek bevezetéséhez, illetve a futó projektek nyomon követéséhez kapcsolódó törzsadat feladatok ellátása
  • Új és futó projektek műszaki-gazdaságossági elemzése, árajánlat tételre való előkészítése, ajánlatok kalkulálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú, gazdasági/ pénzügyi végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló elemző készség, monotonitás tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • SAP ismerete
  • Termelő vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.