www.cvonline.hu
Törzsadat adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 781411
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Hardware és software termékekre történő árajánlat-kérés minden T-Systems egység számára

 - Kvóták készítése a beszállítói portálokon keresztül

 - Kvóták kérvényezése a központi szállítótól, valamint a helyi szállítókkal való kapcsolattartás

 - A szállítói kvóták ellenőrzése egy   Intranet-Procurement-Portal dokumentáció segítségével, amelyek tartalmazzák az árlistákat és szerződés összefoglalókat.

 - Árellenőrzések készítése

 - Back-to-back szerződések általános feltételeiről való tárgyalás a beszállítókkal

 - Aktív együttműködés a központ stratégiai elosztó egységével a globális fejlesztő stratégiákról

 - Az SW kvótaigények koordinálása az SW poolokra tekintettel. Az igények kezelése az SW service centerekkel közreműködve.

 - Az Intranet-Procurement-Portal naprakész dokumentációjának biztosítása a TSI központban lévő stratégiai forrásokkal és   szerződésfelelősökkel való kapcsolattartás révén

 - A követelések átnyújtása a központ stratégiai elosztóinak, a clip-level és a meghatározott termékstratégiáknak megfelelően

 - A beszállítói könyvelőkkel való kommunikálás helytelen árazás esetén

 - Eszkaláció a beszállítói könyvelőkkel szemben, késések és hibák esetén a kvótakészítési folyamatban

 - Minden kérvényt a jegyrendszeren keresztül (OTRS) kell kezelni, az érintett felek SLA-inak ellenőrzésével.

Elvárások

 - Középfokú végzettség

 - Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás

- A sztenderdizált munkafolyamatok és módszerek ismerete, általános információk az egyszerű berendezések, gépek és anyagok használatáról

- A munkához szükséges tudást a jelentkező tréning során sajátítja el

 - Csapatszellem

- Magabiztos kommunikáció ügyfelekkel és fejlesztőkkel

- IT business tapasztalat

- Telekommunikációs cégnél szerzett tapasztalat

- Telekommunikációs folyamatok és intézkedések ismerete

- Hálózati eszköz konfiguráció értése (router, switch, VOIP, VPN)

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80293

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen