www.cvonline.hu

Tool Engineer - WD018948

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1060795

Flex állások

COMPANY DESCRIPTION:
Flex is a leading sketch-to-scale™ solutions company that designs and builds intelligent products for a connected world. With more than 200,000 professionals across 30 countries and a promise to help make the world Live Smarter™, the company provides innovative design, engineering, manufacturing, real-time supply chain insight and logistics services to companies of all sizes in various industries and end-markets. For more information please visit our careers page at Link megjelenítése.

     * Industry: Electrical / Electronic Manufacturing
     * Type: Public Company
     * NASDAQ: FLEX
     * Headquarters: 2 Changi South Lane, Singapore, 486123
     * Company Size: 10,001+ employees
     * Website: Link megjelenítése

DESCRIPTION/RESPONSIBILITIES:
Job Description
Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex nemzetközi sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed!

Székesfehérvári munkavégzéssel az alábbi pozícióba keressük kollégánkat: Tool Engineer

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek
     * Stancoló, fröccsöntő és kézi szerszámok, gépek működésének biztosítása Maximize
     * Árajánlatokhoz műszaki kalkuláció készítése
     * Szerszám karbantartások javítások szervezése, tervezése
     * Szerszámspecifikáció elkészítése
     * Árajánlatok bekérése, azok összevetése, szerszámgyártó / javító kiválasztása
     * Heti progress riportok felkövetése
     * Szerszámpróbák szervezése, azokon való aktív részvétel, riportozás
     * Mérési jegyzőkönyvek elemzése, szükséges akciók meghatározása
     * Kommunikáció a szerszámgyártó és a vevő között
     * A beérkező új vagy transzfer szerszámok adaptálásában és jóváhagyásában való közreműködés
     * A gyártó szerszámok karbantartásával, javításával és módosításával kapcsolatos feladatok elvégzése.
     * A gyártó szerszámok fejlesztése a minőség és a hatékonyság növelése érdekében.
     * A folyamatok állandó fejlesztése
     * A dokumentációk elkészítése és osztályozása, szerszám rajzok karbantartása kezelése (TIS és egyéb dokumentációs rendszerek használata)
     * Új termék bevezetésének támogatása.
     * A gyártósorok kialakításában való részvétel (folyamat, paraméterek, eszközök, layout, stb.)
     * A gyártási folyamatok ellenőrzése a napi gyártás folyamán.
     * Folyamatellenőrző intézkedések kidolgozása és bevezetése.
     * Új termékek, folyamatok, utasítások esetén a megfelelő személyek oktatása.
     * Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
     * Termékbevezetésben való közreműködés, gyártási folyamat, DFM / PFMEA kialakításában részvétel
     * A műszaki változtatások indítása, jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomonkövetése, Agile és TIS rendszer használata az ECO folyamathoz
     * A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete
     * Szériagyártás támogatása, kapcsolattartás a termékfejlesztéssel, vevőkkel, alkatrész beszállítókkal, a kapcsolódó társosztályokkal.
     * Folyamatos auditokat végez az előírt technológia betartásának ellenőrzése végett.
     * Folyamatosan statisztikát készít a futó termelés minőségi, mennyiségi alakulásáról és akció tervet dolgoz ki a gyártás folyamatos jobbítása érdekében.
     * Felelős a környezetvédelmi előírásoknak megfelelő technológiák kidolgozásáért, bevezetésért. A veszélyes anyagokra vonatkozó eljárási utasítások betartása és betartatása.
     * Felettese utasítására egyéb, a fentiekben fel nem sorolt tevékenység végrehajtása.
     * A vállalatnál érvényben lévő minőségirányítási és környezetvédelmi  rendszerek működtetése, fejlesztése; a munkahelyen érvényes szabályok betartása, betartatása, a munkahelyi környezet rendben tartása.
     * A munkavállalónak ismernie kell a vállalatirányítási rendszer (MIR/ KIR/ MEBIR) vonatkozó dokumentumait és ezek betartása útján, tudatában kell legyen a tevékenysége szerepével és fontosságával és ennek hatásával  a cég minőségi mutatóira.
     * A munka- és tűzvédelmi, valamint a Környezetvédelmi és egyéb jogszabályoknak betartása és betartatása. A Környezetirányítási és Minőségügyi szabvány megfelelésének, hatáskörben történő biztosítása, betartása és betartatása.

Elvárások:
     * Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
     * 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
     * Magabiztos angol nyelvtudás
     * Vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó tapasztalat

Amit ajánlunk:
     * Kihívást jelentő feladatok az első naptól kezdve
     * Stabil vállalati háttér
     * Fejlődési lehetőség
     * Versenyképes alapfizetés + cafeteria
     * Céges busz

Job Category
Operations

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Sárvár