www.cvonline.hu

Tömbszikra forgácsoló

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • egyedi műanyag fröccsöntő szerszámgyártás területén felmerülő tömbszikrázási feladatok
  • elektróda előkészítése, polírozása
  • munkadarabok előfúrása, sorjázása, menetfúrása

Elvárások:

  • Min. középfokú / technikusi végzettség
  • Legalább 3 éves tömbszikrázási tapasztalat a jelentkezés feltétele
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • 2D-s rajzolvasás

Előny:

  • fémforgácsoló szakképesítés
  • AGIE vezérlés ismerete
  • egyéb fémmegmunkálási ismeretek (pl. huzalszikrázás, szerszámkészítés)

Munkavégzés helye: Érd

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szerszámkészítő
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű