www.cvonline.hu

Tömbszikra forgácsoló szakember

  • A hirdetés 378 napja lejárt

2003-ban alakuló, magyar tulajdonú, műanyag fröccsöntő szerszámkészítéssel foglalkozó cégünk keres folyamatos bővülés miatt, budapesti munkavégzésre Tömbszikra forgácsoló szakembert.

Feladatok:

- Főleg fröccsöntő  szerszám alkatrészeinek gyártása rajzi dokumentáció alapján.

- Huzal és tömb programozása, kezelése, karbantartása

Elvárás

- Szakirányú középfokú végzettség

- Legalább 1-3 éves tapasztalat

- 3D-s és 2D-s rajzi dokumentáció alapján önálló munkavégzés

Értékelt kvalitások

- ONA tömb és huzal-szikraforgácsoló gépek felhasználói ismerete

- Fröccsöntő szerszámok gyártásában szerzett tapasztalat

- Solidworks ismeretek

- Önálló döntéshozó készség

Amit nyújtunk

- Dinamikusan fejlődő cég

- Bérezés képzettségnek és tudásszintnek megfelelően

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola