www.cvonline.hu

Töltőgépkezelő

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Töltőgép kezelése
  • Termelésvezető utasításainak végrehajtása
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Tevékenységi kör: Hajkozmetikai termékek csomagolása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő