www.cvonline.hu

Töltőállomás-partner

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Az OMV Hungária Kft.

Töltőállomás-partnereket

keres magyarországi töltőállomásaira

Csatlakozzon Magyarország egyik vezető benzinkúthálózatához!

LEGFŐBB FELADATOK:

  • képviseli az OMV-márkát: gondoskodik a termékek és szolgáltatások állandóan magas minőségéről
  • koordinálja a töltőállomás üzemeltetését
  • kiválasztja, alkalmazza és ösztönzi a munkatársait
  • önálló vállalkozóként felel a forgalom optimalizálásáért
  • gondoskodik a vásárlók magas színvonalú, gondos kiszolgálásáról
  • közreműködik a központi vagy regionális marketing akciók lebonyolításában
  • biztosítja a töltőállomás tisztaságát, rendezettségét
  • gondoskodik az előírások, szabályok betartásáról

KÖVETELMÉNYEK:

  • vendéglátói, kereskedelmi vagy akár töltőállomáson szerzett tapasztalat
  • üzletviteli, gazdasági és alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • tapasztalat vállalkozás felépítésében és működtetésében
  • saját vállalkozás
  • megfelelő alaptőke a vállalkozás beindításához illetve pénzügyi garancia nyújtása
  • kereskedelmi szemlélet és vezetői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, nemzetközi háttér és tudásbázis
  • Magyarország egyik vezető töltőállomás hálózatának tagja
  • önálló időbeosztás és munkavégzés
  • versenyképes jövedelem

Az OMV Hungária Kft. Weboldalán található jelentkezési lap kitöltésével, melyet a Jelentkezés gombra kattintva érhet el.