www.cvonline.hu

TOLÓOSZLOPOS TARGONCAVEZETŐ

  • A hirdetés 995 napja lejárt

A BA-HA-MA’S Kft gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével és raktározásával foglalkozik többműszakos munkarendben, Dunakeszin található modern telephelyén. A vállalkozás korszerű eszközparkkal rendelkezik.

A raktári árumozgatási feladatok ellátása érdekében,

Délelőttös és délutános műszakba kollégát keresünk az alábbi munkakör betöltésére:

A targoncavezető feladatai:

  • Kézi- és emelőgépes pakolás, fizikai munkavégzés
  • -20 Celsius fokos hőmérsékleten végzett munka

Elvárások:

  • Magas-emelésű targonca-vezetésben szerzett minimum 5 éves gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • OKJ bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezését fényképes Önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő