www.cvonline.hu

Tolmácsolási feladat - angol nyelven

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1101418
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Magyarország legrégebbi magyar tulajdonban lévő élelmiszeripari cége számára keresünk diák munkatársakat tomácsolási feladatra.

Feladatok:

  • Tolmácsolási tevékenység angol nyelven

Elvárások:

  • Aktív / passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Tárgyalóképes folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább 2 hónapos munkavállalási hajlandóság

Munkaidő: hétfőtől szombatig heti minimum 25 óra (9:00 - 17:00 óra közötti időszakban)

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Teljes utazási támogatás a munkavégzés helyszínére (Albertirsa)
  • 2 hónapos munkalehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmedet, jelentkezz ráLink megjelenítésekövetően a honlapunkon keresztül! A jelentkezés elengedhetelen részét képezi fényképes önéletrajz feltöltése, ennek hiányában nem tudjuk kezelni a jelentkezését.

Önéletrajzod, a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével e-mailben is eljuttathatod hozzánk a következő elérhetőségen: E-mail cím megjelenítése