www.cvonline.hu

TOLMÁCS- SZEMÉLYI ASSZISTENS

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

Az FMCG szektor egyik meghatározó non-food magyar vállalata folyamatosan bővülő csapatába az alábbi munkakörbe keres munkatársat

 TOLMÁCS- SZEMÉLYI ASSZISZTENS

Elvárások:

  • Angol, orosz felsőfokú nyelvtudás írásban és szóban
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Stressz tűrő képesség
  • Felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Termelési területen szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • A munkavégzéshez szükséges teljes körű infrastrukturális háttér.

Munkavégzés helye: Szolnok

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal a megpályázott munkakör pontos megnevezésével.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...