www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1077438
lejárt

Karrier az Audinál

Tolmács és fordító - Személyügy

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungáriánál felmerülő fordítási és tolmácsolási igények a mi területünkre érkeznek. Munkatársaink gondoskodnak arról, hogy az elkészült fordítások minősége mind nyelvileg, nyelvtanilag, mind stilisztikailag megfeleljen az Audi márka és az ügyfelek magas elvárásainak, illetve a terminológia az adott szakterületen használatos legyen. Kiválóan képzett tolmácsaink rendezvényeken, oktatásokon járulnak hozzá ahhoz, hogy nyelvi akadályok ne hátráltassák az információáramlást és a vállalat működését. Az egységes vállalat- és szakterületspecifikus szóhasználatot egy fordítástámogató-szoftver segítségével biztosítjuk, melyet szaknyelvi szószedetek összeállításánál is használunk.

Ha szereted a szakmai kihívásokat és szívesen dolgoznál a csapatunkban, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Műszaki és általános szövegek fordítása fordítószoftverrel, korrektúraolvasás, lektorálás
  • A fordító adatbank ápolása, kezelése
  • Önálló projektek indítása és lebonyolítása fordítás területén: új szakterület terminológiájának összegyűjtése és felépítése
  • Terminológiai projektekben való együttműködés nyelvi tanácsadással, szaknyelvi modulok kidolgozása különböző szakterületek számára
  • Minőségbiztosítás, az elkészült fordítások szúrópróbaszerű ellenőrzése, próbafordítások, szakvéleményezése
Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett végzettség előny)
  • Anyanyelvi, vagy anyanyelvi szintet közelítő magyar és német nyelvtudás írásban és szóban, (anyanyelvi, vagy anyanyelvi szintet közelítő angol nyelvtudás írásban és szóban előny)
  • Legalább 2 év fordítói/tolmácsolási szakmai tapasztalat (lektori tapasztalat előny)
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • Fordítószoftver (Trados) ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Flexibilitás
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Részletes magyar és német nyelvű önéletrajz csatolásáat kérjük a pályázatához!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9856

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468