www.cvonline.hu

Tőkepiaci tranzakciós junior munkatárs

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

A Bankcsoport működésével kapcsolatos feladatkörök, ezen belül részvétel:

  • a Bank negyedéves tőzsdei gyorsjelentéseinek és éves jelentésének elkészítésében (leánybankok egyedi szöveges jelentésének megírása, prezentációk frissítése, a jelentésekhez kapcsolódó táblák és háttéranyagok elkészítése és frissítése);
  • a menedzsment számára készülő anyagokhoz az OTP Bankot követő elemzők előrejelzéseinek gyűjtésében;
  • a Bank által kibocsátott értékpapírokkal kapcsolatos adatszolgáltatásban;
  • a Bank éves hitelminősítői felülvizsgálatával kapcsolatos teendőkben;
  • a Bank különböző szakmai díjakra történő jelentkezéshez szükséges anyagok összeállításában.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Szakmai angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban);
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete;
  • Analitikus, elemző gondolkodás;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Rugalmasság, önállóság, jó terhelhetőség,
  • Határozott idejű munkaszerződés (Előreláthatóan min. 1 éves).

Előnyt jelent:

  • Releváns munkatapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 22.

Kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű pályázati anyagát a Karrierportálunkon meghirdetett munkakörre, jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű