www.cvonline.hu

Tőkehús-szakeladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.01.01.
Hirdetés azonosító: 998705

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Tőkehús-szakeladó
Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Koppány u. 2-4.
Főbb feladatok: Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Felügyeli a friss áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
A vásárlókat szakszerűen, hitelesen, és udvariasan szolgálja ki.
Elvégzi a rábízott készletgazdálkodási, készletkezelési folyamatokat, biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű hús- és hentesáru legyen elérhető.
A termékek fogyaszthatósági, illetve minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát.
Munkája során segíti az új munkatársak beilleszkedését, gyakorlati tapasztalatait megosztja.
Gondoskodik a rendezett, tiszta, higiénikus munkakörnyezet fenntartásáról, a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: kereskedői, eladói, hentes vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség, képesítés,
alapfokú termék- és áruismeret,
a HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a hideg munkakörnyezet és a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára.
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
kereskedelmi területen szerzett gyakorlat,
targoncavezetői engedély.