www.cvonline.hu

Tőkegazdálkodási szakértő

  • A hirdetés 336 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

A Pénzügyi Divízió Tervezés Kontrolling csapatába keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Tőkemenedzsmenthez tartozó elemzések és riportok készítése
  • Éves és hosszútávú, stratégiai tőketervezés
  • Aktív közreműködés a stressz teszt folyamatokban
  • Jogszabályok, irányelvek és csoportszabályzatok implementációja
  • Felügyeleti és az UniCredit Csoport régiós területeivel való kapcsolattartás
  • A helyreállítási terv elkészítésében és karbantartásában való aktív részvétel

Követelmények, Elvárások

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • min 2 év tőkemenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Basel előírások és COREP ismerete
  • aktív szakmai angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és prezentációs készség
  • önálló munkavégzés
  • jó együttműködési készség
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • nagyfokú terhelhetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol