www.cvonline.hu

TOJÁSCSOMAGOLÓ-ÜZEMVEZETŐ HELYETTES

  • A hirdetés 518 napja lejárt

A Gyermelyi Zrt. Tojáscsomagoló üzeme az alábbi munkakör betöltésére keres munkatár-sat:

Feladatok:

  • a tojácsomagoló üzem termelési folyamatainak szervezése, koordinálása,
  • az automata gépsorok üzemeltetésének, működtetésének felügyelete, az üzemben dolgozók munkájának irányítása;
  • az üzem közbeni és az időszakos karbantartásokban, hibajavításokban való részvétel;
  • az üzemmel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése, dokumentálás.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!);
  • mobilitás, változó munkabeosztás;
  • terhelhetőség, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó képesség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatási rendszer;
  • többletteljesítmény jutalmazása;
  • igény esetén szolgálati lakás biztosítása;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Munkavégzés helye: 2821 Gyermely, Bajnai út 1.
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatá-nak megküldésével az alábbi e-mail címre küldött levéllel 2016. május 15-ig.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő