www.cvonline.hu

Toborzó/Projektvezető/Bérszámfejtő

  • A hirdetés 362 napja lejárt

A Work Force Kft. 10 éve sikeresen működő munkaerő-kölcsönző, közvetítő és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, amely a szegmens 6. legnagyobb vállalataként piacvezető szerepet tölt be Magyarországon.

A fejlődés és bővülés folyamatos, ezért mindig van nyitott pozíció, amelyre várjuk a pályázatokat!

  • 1. Jelentkezzen toborzónak!

  • Ha érdekeli a HR világa, szeret emberekkel foglalkozni, és van tapasztalata toborzásban, akkor pályázzon csapatunkba toborzónak!

  • 2. Legyen projektvezető!

  • Ha tapasztalattal rendelkezik projektek önálló vezetésében, és szeretne egy jó működő közösség része lenni, akkor jelentkezzen projektvezetőnek!

  • 3. Pályázzon bérszámfejtő pozícióba!

  • Ha jól kiismeri magát a számok világában és van tapasztalata több száz fő bérszámfejtésében, akkor erősítse a bérszámfejtő részleget!

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, hogy küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény feltüntetésével, és a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

    Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

    Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

    Jelentkezzen most! Legyen Ön is a Work Force csapat része!

    Helyek Magyarország
    Kategória Humán erőforrás
    Egyéb hasonló állások Önnek
    Értékesítő

    Trenkwalder Kft

    A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
    Budapest

    Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

    Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
    Budapest

    Tej árufeltöltő

    Tesco-Global Áruházak Zrt.

    Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...