www.cvonline.hu

Toborzó

  • A hirdetés 839 napja lejárt

Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába

  TOBORZÓT

 keres

 Budapesti irodájába

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Fizikai munkaerő toborzás
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, ill. feladása különböző felületeken
  • Beérkezett önéletrajzok feldolgozása, előszűrése
  • Csoportos tájékoztatók/interjúk szervezése, megtartása
  • Megfelelő jelöltek továbbítása az illetékes kollégák, partnerek számára
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása
  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központtal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal
  • Toborzási heti jelentések elkészítése, napi adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, HR szakirány előny
  • Toborzási/kiválasztási területen szerzett min. 1-3 év tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatalos csapat
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség
  • Fix fizetés és cafetéria (választható)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő