www.cvonline.hu

Toborzó

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába

TOBORZÓT keres Tatabányán működő irodájába

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzás
  • Toborzási csatornák működtetése
  • Álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése
  • Adatok, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése az adatbázisba
  • Megfelelő jelöltek kiválasztása
  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központtal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel
  • Roadshow-k, tájékoztatók megszervezése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves releváns, toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság, kreativitás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Saját autó

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Versenyképes fizetés és cafeteria

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény és a lakóhely megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő