www.cvonline.hu

Toborzó

  • Company_icon ISS Facility Services Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, XIII. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Toborzó

Feladatok:

  • Fizikai, valamint szellemi munkaerő toborzása
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése
  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése
  • Új toborzási csatornák felkutatása
  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása
  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központtal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, családsegítőkkel
  • HR kontrolling kimutatások készítése
  • Meglévő HR-folyamatok, módszerek, rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Társosztályokkal és a management team tagjaival való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Toborzás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes)
  • Excel, Word, PowerPoint, Outlook felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség egy multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörülmények
  • Barátságos légkör

Munkahely:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehet a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Humán erőforrás > Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol