www.cvonline.hu

Toborzó

  • A hirdetés 528 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, Pest megyei partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba

Toborzó

Feladatok

  • Toborzási, kiválasztási folyamatok szervezése, lebonyolítása (szellemi és fizikai területen egyaránt)
  • Vállalat képviselete rendezvényeken, állásbörzéken, karriernapokon
  • Új toborzási program kialakítása, menedzselése
  • Beszámolók, riportok készítése
  • Képzésekkel kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Belépők munkájának, hatékonyságának nyomon követése, hiányosságok felmérése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 éves toborzás/kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Angol nyelvtudás
  • Előny: szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát, pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Pest
Kategória Humán erőforrás