www.cvonline.hu

Toborzó - Tatabánya

  • A hirdetés 666 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

saját csapatába bővítés miatt keres

TOBORZÓT

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya és környéke

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fizikai munkaerő toborzás

  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken pld. helyi újságok, stb.

  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése

  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása

  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása

  • Szórólapozás, plakátozás

  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központtal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel

  • Toborzási heti jelentés készítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Toborzási területen szerzett tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság

  • "B" kategóriás jogosítvány, saját autó előny

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség

  • Fiatalos csapat

  • Választható cafeteria elemek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.