www.cvonline.hu

TOBORZÓ MUNKATÁRS KÜLFÖLDI MUNKAVÁLLALÁSRA

  • Company_icon Acterim Job in France
  • Location_icon Budaörs, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Az ACTERIM, francia tulajdonban lévő, ott  létrehozott és működtetett munkaerő-kölcsönző cég keres a budaörsi irodájába azonnali kezdéssel teljes munkaidőben, dinamikus és kommunikatív munkaerőt, akinek elsődleges feladata a külföldi munkára való toborzás. Cégünk egész évben folyamatosan keres munkaerőt a következő iparágakba: épitőipar, feldolgozóipar és mezőgazdasàg.

A toborzó feladatai:

  • Folyamatos kutatómunkával feltárja a lehetséges munkaerőket és kvalifikálja a jelentkezőket
  • Felvilágosítást nyújt a munkavállaláshoz szükséges dokumentumokról, képesítésekről és az elvárt szakmai gyakorlatról
  • Folyamatos kapcsolatban áll a franciaországi toborzó csapatokkal, hogy a francia munkapiaci igényeknek maximálisan megfelelő szakembereket biztosítson
  • Francia nyelvtudás előny
  • Bérezés megbeszélés alapjàn

Munkavégzés helyszíne: Budaörs

Jelentkezését várjuk, magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal.

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű