www.cvonline.hu

TOBORZÓ MUNKATÁRS (7074)

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Toborzó munkatárs (Mosonmagyaróvár)

Elvárások:

•Minimum középfokú végzettség
•Alapvető munkajogi, munkaügyi ismeretek
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•B kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi
•Dinamikus, határozott személyiség
•Precizitás és megbízhatóság
•Jó együttműködő és kommunikációs készség

Előny:

•Hasonló területen szerzett gyakorlat
•Német vagy angol nyelvtudás

Feladatok:

•Hirdetések összeállítása
•Pályázati anyagok nyilvántartása, kezelése
•Álláskeresők toborzása, tájékoztatása
•Önéletrajzok szűrése
•Személyes interjúk lebonyolítása
•Kapcsolattartás a Megbízókkal
•A feladatkörrel kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása

Munkarend:
•Napi 8 óra munkavégzés hétfőtől péntekig
Juttatások:

•Bérezés megegyezés szerint
•3 hónap próbaidő lejárta után Cafetéria rendszerben választható egyéb adómentes juttatások
•Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

•A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári irodájában.

Cégünk profilja:

•A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. munkaerő-közvetítéssel, -kölcsönzéssel, diákmunkával foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalkozás.

Jelentkezési határidő:
•Pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése mail címre várjuk.
•Érdeklődni lehet 8-16 óra között a 36 70 9426-064-es telefonszámon Nyikosné Kovács Melindánál.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -