www.cvonline.hu

Toborzó Diákmunkatárs

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1019791

Saját csapatunkba keresünk, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonyban álló pályázókat az alábbi lehetőségre Cégünk a hazai piacon vezető szerepet tölt be a munkaerő-kölcsönzés, a munkaerő-közvetítés és a diákmunkák területén.
Feladatok:

  • diákok toborzása, kiválasztás
  • beérkező önéletrajzok kezelése
  • jelentkezők telefonos előszűrése
  • adminisztrációs feladatok
  • diákprojektek támogatása

Elvárások:
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • szerda és csütörtöki munkavégzés vállalása 8:00-16:00 intervallumban további napok eseti jelleggel
  • jó kommunikációs készség
  • monotonitástűrés
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • rugalmasság

Juttatások:
  • gyakornoki fizetés
  • tapasztalatszerzés a toborzási és kiválasztási folyamatokban
  • cégünknél eltöltött gyakorlati idő igazolása

Előnyök:
  • szakirányú tanulmányok
  • saját gépjármű

  • Amennyiben megfelel a fent említett feltételeknek és hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldjön egy önéletrajzot a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Győr