www.cvonline.hu

Toborzó diákmunkatárs Mosonmagyaróvár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 789014

Saját csapatunkba keresünk, aktív hallgatói jogviszonyban álló pályázókat az alábbi szakmai gyakorlati lehetőségre

Feladatok:
  • diákmunka projektekben történő aktív részvétel
  • diákok toborzása
  • interjúk szervezése, később lehetőség az önálló interjúztatásra
  • beléptetéshez szükséges dokumentáció támogatása
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • NAPPALI tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
Előny:
  • Mosonmagyaróvári tartózkodás, helyismeret
Amit kínálunk:
  • gyakornoki fizetés
  • tapasztalatszerzés a toborzási és kiválasztási folyamatokban
  • cégünknél eltöltött gyakorlati idő igazolása
  • fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
  • Mosonmagyaróvár
Kapcsolat:
Amennyiben megtetszett a lehetőség, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod a megpályázott munkakör feltüntetésével, a következő e-mail címre E-mail cím megjelenítése