www.cvonline.hu

Toborzó (Debrecen) (INTS/11/27)

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Debreceni partnercégünk számára keresünk Toborzó munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• Toborzási és kiválasztási projektek teljes körű lebonyolítása, hatékony toborzási folyamat működtetése és annak folyamatos fejlesztése

• Legmodernebb toborzási módszerek és technológiák alkalmazása, employer branding fejlesztése

• Alternatív és kreatív toborzási csatornák használata

Elvárások:

• Toborzásban, vállalati vagy szolgáltatói oldalon szerzett 2-3 éves tapasztalat

• Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

• Social media ismeretek (LinkedIn használat)

• Különböző toborzási technikák ismerete (research-i tapasztalat)

• Partnercégekkel való kapcsolattartás

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag

• Változatos feladatok

• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége

• Dinamikus, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol