www.cvonline.hu

Toborzó - Budapest

  • A hirdetés 650 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

saját csapatába bővítés miatt keres

TOBORZÓT

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fizikai munkaerő toborzás,

  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken pld. helyi újságok, stb.,

  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,

  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,

  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása,

  • Szórólapozás, plakátozás,

  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központtal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel,

  • Toborzási heti jelentés készítése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Toborzási területen szerzett tapasztalat,

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,

  • "B" kategóriás jogosítvány,

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Fiatalos csapat,

  • Választható cafeteria elemek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás