www.cvonline.hu

Toborzó (6 órás, részmunkaidős)

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzás,
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken pl. helyi újságok, weboldalak
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,
  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,
  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása,
  • Szórólapozás, plakátozás,
  • Kapcsolattartás a Munkaügyi központokkal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel,
  • Toborzási heti jelentés készítése.

Elvárások:

  • Toborzási területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás (aktív társalgási)
  • Excel, Word, PowerPoint felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • 6 órás munkaidő
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények

Munkahely:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol