www.cvonline.hu

Toborzási/Kiválasztási Projekt Asszisztens

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 747307

Közvetítési üzletágunk csapatába, a pénzügyi keresések támogatására várjuk nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezők jelentkezését a következő részmunkaidős - heti 30 órás - munkakörre:

Feladatok:
  • Jelentkezz, ha:
  • szereznél toborzási/kiválasztási területen tapasztalatot szerezni;
  • szívesen kamatoztatnád eddig megszerzett tudásod, és elmélyülnél még inkább a toborzás/kiválasztás/fejvadászat rejtelmeiben;
  • hosszú távon is motivált tudsz maradni, lékesedéssel ellátni a feladataidat legyen az monoton vagy kreativitást igénylő, mert ténylegesen érdekel a HR, elhivatott vagy és idővel szeretnél előre lépni;
  • támogató attitűddel és szolgáltatói szemlélettel rendelkezel.
Elvárások:
  • felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos hallgató jogviszony (hr, pszichológia);
  • HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • közösségi oldalak felhasználói szintű ismerete;
  • hatékony kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • kiegyensúlyozott, megbízható munkavégzés, lendületesség, feladatorientált hozzáállás;
  • folyékony angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • közvetlen, jó humorérzékkel megáldott kollégák, barátságos légkör;
  • iskolai kötelezettségekhez alkalmazkodó beosztás (de minimum heti 25-30 óra);
  • munkánk teljes folyamatára rálátásod lesz, érdemi feladatok ellátására nyílik lehetőség;
  • fejlődési és előrejutási lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, Zugló egyik legfrekventáltabb részén
Kapcsolat:
Amennyiben a lehetőség valóban megtetszett, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod és informatív motivációs leveled a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió