www.cvonline.hu

Toborzási/Kiválasztási Asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 765354

Közvetítési üzletágunk csapatába, a pénzügyi/mérnöki keresésekkel foglalkozó tanácsadók támogatására keresünk új munkatársat:

Feladatok:
  • a teljes toborzási/kiválasztási folyamat támogatása a HR tanácsadó iránymutatása mellett.
  • Folyamataink, működésünk megismerése után képes leszel:
  • megérteni különféle szektorban működő vállalatok kiválasztási szempontjait, elvárásait,
  • megtalálni a potenciális jelölteket a megadott keresési feltételek figyelembevételével,
  • telefonos interjúk segítségével jelöltek igényeit feltárni,
  • interjúkat szervezni, adminisztrációs feladatokat ellátni.
Elvárások:
  • releváns területen szerzett diploma VAGY felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos hallgató jogviszony (hr, pszichológia);
  • folyékony angol nyelvtudás;
  • HR területen szerzett néhány éves tapasztalat előnyt jelent;
  • közösségi oldalak felhasználói szintű ismerete;
  • hatékony kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • kiegyensúlyozott, megbízható munkavégzés, lendületesség, feladatorientált hozzáállás.
Amit kínálunk:
  • közvetlen, segítőkész kollégák, barátságos légkör;
  • teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás, közép vagy hosszú távra;
  • iskolai kötelezettségekhez alkalmazkodó beosztás (de minimum heti 25-30 óra);
  • munkánk teljes folyamatára rálátásod lesz, érdemi feladatok ellátására nyílik lehetőség;
  • fejlődési és előrejutási lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a lehetőség, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod és informatív motivációs leveled a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió