www.cvonline.hu

Toborzási/Kiválasztási Asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 716037

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. A már 14 éve működő, 100%-ban magyar tulajdonú Prohome cégcsoport tagjaként, 2004. évben alakult önállóvá a Prohome Kft. humánerőforrás ágazatának jogutódjaként. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Közvetítési üzletágunk csapatába várjuk jelentkezésed a következő-minimum napi 6, heti 30 órás-munkakörre diák jogviszonnyal:

Feladatok:
  • Akkor jelentkezz, ha szívesen kamatoztatnád eddig megszerzett tudásod, és elmélyülnél még inkább a toborzás/kiválasztás/fejvadászat rejtelmeiben
  • HR tanácsadók munkájának támogatása
  • Jelöltek beazonosítása, felkutatása, előszűrése telefonos interjúk alkalmazásával
  • Adatbázisokból, online és egyéb kreatív, informális csatornák felhasználásával a lehető legtöbb információ gyűjtése a szükséges területekről direkt és indirekt módon
  • Felkutatott jelöltek tájékoztatása a karrierlehetőségről, érdeklődésük felkeltése
  • Kapcsolatok kiépítése és fenntartása egyetemekkel, szakmai körökkel
  • Adatok napra kész rögzítése, rendszerezése
Elvárások:
  • felsőfokú, nappali tagozatos hallgató jogviszony (hr, pszichológia, andragógia);
  • HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • közösségi oldalak felhasználói szintű ismerete;
  • hatékony kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség;
  • kiegyensúlyozott, megbízható munkavégzés, lendületesség, feladatorientált hozzáállás;
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen, egyéb nyelvtudás előnyt jelent.
  • Csapatjátékos
Amit kínálunk:
  • Professzionális munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó kedélyű, együttműködő csapat
  • Szakmai továbbfejlődés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod és informatív motivációs leveled a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió