www.cvonline.hu

Toborzási Vezető

  • A hirdetés 898 napja lejárt

AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus, munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság keres saját csapatába

Toborzási Vezetőt

A tevékenység főállásban, teljes munkaidőben, cégünk budapesti irodájában végezhető.

Feladatok:

Nemzetközi munkaerő-piaci szolgáltató cég toborzásának koordinálása, a toborzási terület vezetése, a hatékony munkavégzéshez szükséges folyamatok felülvizsgálata, az új eljárások bevezetése, a folyamatos jó munkaminőség és eredmények biztosítása.

  • aktív részvétel a keresés/kiválasztás lebonyolításában, illetve a keresés/kiválasztás teljes körű felügyelete
  • a toborzásért felelős 5 fős, nemzetközi csapat vezetése, koordinálása, motiválása
  • a toborzási folyamatok (kutatás, toborzás, interjúztatás, adminisztráció, hirdetéskezelés, stb.) teljes körű menedzselése, a módszertanok fejlesztése
  • HR folyamatfejlesztésekben való részvétel, javaslattétel új eljárásokra
  • kapcsolattartás a vezetőkkel, illetve külsős partnerekkel
  • együttműködés a Szervezési, Ügyfélszolgálati és Pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú, főiskolai/egyetemi végzettség
  • legalább 6 éves, toborzási területen szerzett tapasztalat, amelyből minimum 3 éves vállalati oldalon vagy HR szolgáltatói / ügynökségi oldalon szerzett toborzási vezetői gyakorlat
  • magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • toborzási, interjúztatási és kiválasztási ismeretek és tapasztalat
  • kiváló kommunikációs, koordinációs és problémamegoldó készség és hozzáállás
  • felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Google Docs, stb.)

Előny:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • egyéb idegen nyelvek (dán, lengyel) ismerete
  • előny az országhatáron túlnyúló, nemzetközi munkakörnyezetben végzett toborzói vagy toborzási vezetői munkatapasztalat

Juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • azonnali kezdési lehetőség
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása
  • kiváló munkakörülmények, jó hangulatú nemzetközi csapat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest II. kerület, Kapás u. 6-12.
  • Hétköznaponként 9-17 óra között

Jelentkezés az alábbi e-mailcímre küldött, kizárólag word / pdf formátumú fényképes önéletrajzzal, munkatapasztalatok részletes megjelölésével, a tárgy rovatban a pályázott munkakör feltüntetésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol